دیجیتال و ارتباطات

وب شهر چارسو، هر آنچه را که شما در شهر آباده برای «الکترونیک و ارتباطات» نیاز دارید، در مجموعه های زیر دسته بندی کرده و در دسترس شما عزیزان قرار داده است:

مطالب و رویدادها

در بازار رقابتی اپراتورهای تلفن همراه کشور، در حال حاضر رایتل تعرفه‌های ارزانتر و مقرون به صرفه‌تری را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد؛ اگرچه در بازار رقابت علاوه بر میزان هزینه، کیفیت خدمات هم دارای اهمیت است که هر سه اپراتور کشور اکنون دارای شبکه‌ی ملی و پوشش‌دهی کامل می‌باشند. لذا تعرفه‌ پایه‌ مکالمات درون شبکه و خارج از شبکه‌ سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری رایتل، پایین‌ترین تعرفه در بین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری اپراتورهای تلفن همراه کشور است.

رایتل

کافی نت (coffee net) یا نِت‌سرا مکانی عمومی برای استفاده از اینترنت می‌باشد که معمولاً به ازای ارائه خدمات اینترنتی از مشتریان، به ازای هر خدمت و سرویس یا به ازای هر ساعت استفاده از اینترنت، مبلغی را دریافت می‌کند. با توجه به گسترش اینترنت در ایران و همچنین روی آوردن موسسات و مراکز اداری به ارائه خدمات الکترونیکی امروزه بسیاری از امور که پیش از این توسط شخص و به صورت سنتی انجام می‌شد در کافی نت و از طریق اینترنت انجام می‌شود.

کافی نت